"Зачекай, моє дитинство, зачекай..."

Дата: 24.05.2019 13:15

Фото без описуФото без описуФото без опису

23 травня 2019 року вся шкільна родина Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №5 зібралася з нагоди особливого свята, якого немає в жодному календарі – на святі прощання учнів 4 класу з початковою школою «Зачекай, моє дитинство, зачекай...» На ньому зустрілися і біль розлуки, і світлі надії, і сум прощання із першою вчителькою Гомонець Н.В., і радість зустрічі з майбутнім.

Свято прощання із початковою школою знаменує перехід випускників 4 ласу на нову сходинку в житті, а отже, дуже важлива, визначна подія. Сподіваємося, що цей випускний бал запам’ятається учням та їхнім батькам і стане приємним спогадом у майбутньому.

Тож хочеться побажати нашим наймолодшим випускникам: не бійтеся нового, йдіть сміливо і впевнено, багато працюйте, бо праця – це запорука успіху. Знання – це найлегша ноша, яку доведеться вам нести у житті! А якщо у Країні Знань ітимуть дощі – то нехай лише «зоряні»!