Увага! Фотоконкурс.

Дата: 23.05.2019 10:00

Програма «U-LEAD з Європою» запускає всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади», який триватиме з 21 травня по 11 червня 2019.

Цей фотоконкурс має на меті встановити тенденції та сприяти розширенню можливостей жінок у розвитку життя громади. Він сприятиме підвищенню обізнаності про широкий спектр ролей, які жінки відіграють у нинішньому житті, що повинні бути визнані і враховані при прийнятті рішень на місцевому рівні. Фотоконкурс сприятиме створенню нових рольових моделей, особливо для молодого покоління та молодих жінок, які зможуть брати активну участь у економічному та політичному житті та нестимуть відповідальність.

Як долучитися до конкурсу:

1.    Озирніться навколо у вашій рідній громаді, поговоріть з членами родини, друзями та сусідами, щоб дізнатися історії жінок у вашому середовищі, які надихають вас.

2.    Сфотографуйте жінку, яка найкраще ілюструє бачення «сильних жінок у місцевому житті».

3.    Завантажте до трьох фотографій на сайт https://hromady.photos/

Переглянути детальну інформацію та правила участі можна за посиланням.

Контактна особа: Соловйова Влада,

vlada.soloviova@giz.de