До відома жителів громади.

Дата: 17.05.2019 15:35

ТОВ «Преображенське» ставить  до відома жителів Великобілозерської ОТГ про  обробіток посівів соняшнику гербіцидом Каптора Плюс, інсектицидом Нокаут та другого обробітку посівів озимої пшениці фунгіцидом Солігор, інсектицидом Борей в  період з 18 травня по 5 червня 2019 р. на території Великобілозерської сільської ради і Червоної сільської ради.громади.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: стороннім особам знаходитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. Телефон для зв’язку 0976763476.

Директор ТОВ «Преображенське»

Коростельов О. Ю.