День Європи у Великобілозерському НВК № 1

Дата: 17.05.2019 06:01

День Європи – це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. Напередодні Дня Європи 15 травня 2019 року у Великобілозерському навчально-виховному комплексі №1 (школа-дитячий садок) відбулися цікаві заходи. Для учнів навчального закладу була організована фотозона «Велика Білозерка – частина Європи», загальношкільна акція «Усміхнись, Європо!», лего-квест «Частинка Європи в мені», гра «Загадкова Європа», фут корт зі стравами європейської кухні, години спілкування «Цікава Європа», «Історія святкування Дня Європи», урок-дискусія «Ми європейці!», квест-віртуальна подорож «У Європу на гостину завітаймо, любі друзі!», гра-подорож «Мандруємо європейськими країнами», ранкове коло із цеглинками LEGOМи – українці. Ми - європейці», виставка речей та книг під назвою «Ми в Європі» та виховні години.