День Вишиванки в Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів № 5

Дата: 16.05.2019 15:58

Фото без описуФото без опису

Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільших самобутніх свят, присвячених розквіту української культури.

За традицією , в цей день всі охочі приходять на роботу та навчання у найпізнаванішому елементі українського костюму – у вишиванці. По всьому світу проводяться заходи, акції та флешмоби в підтримку української культури.

16 травня 2019 року шкільна родина Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №5 вирішила згадати історію й традиції свята українського національного одягу й приєдналися до святкування Дня вишиванки.

Учні та вчителі школи утворили ланцюжок єдності «Вишиванка – генетичний код українця» загальною довжиною – 24,8 метрів, а також пройшов флешмоб «Так, я люблю Україну!»