Змагання з міні-футболу серед збірних шкіл Великобілозерської сільської ради

Дата: 14.05.2019 13:05

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З метою залучення дітей до занять спортом і підвищення їх спортивної майстерності 14 травня 2019 року на базі Великобілозерського навчально- виховного комплексу №1( школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради пройшли змагання з міні-футболу серед збірних шкіл Великобілозерської сільської ради, під пильним керівництвом вчителя фізичної культури Бєлана Івана Юрійовича та Директора Дитячо – юнацької спортивної школи Котика Ігоря Костянтиновича.

В змаганнях взяли участь 4 команди, а саме:

• «Олімп -НВК» с. Велика Білозерка- тренер Бєлан Іван Юрійович;
  • Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №5 Великобілозерської сільської ради – тренер Сиротюк Віктор Олександрович;
  • Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №3 Великобілозерської сільської ради – тренер Пілішенко Віталій Миколайович;
  •  Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №2 Великобілозерської сільської ради – тренер Поправка Костянтин Вікторович.

Змагання проводилися згідно чинних правил гри з міні- футболу.

Відповідно рішення суддівської колегії нагороджено:

Кубком « І місце » - «Олімп -НВК» с. Велика Білозерка;

ІІ місце - Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №5  Великобілозерської сільської ради – нагороджено медалями;

ІІІ місце -  Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ст. №2 Великобілозерської сільської ради – нагороджено медалями.

Висловлюємо подяку тренерам за гідну підготовку команд та адміністрації шкіл за створення умов для навчання та занять спортом.