Участь делегації Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади в Обласній велоестафеті «Єдність в ім’я Перемоги» м. Запоріжжя

Дата: 08.05.2019 14:16

Представники Великобілозерської ОТГ 08 травня 2019 року взяли участь у обласній молодіжній акції «Єдність в ім’я Перемоги» у м. Запоріжжі. На Майдані Героїв зібралося понад 200 представників із різних районів Запорізької області, навчальних закладів, підприємств, установ, учасники АТО, військові з місцевих частин.    Всіх присутніх  привітали голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.
Учасники акції утворили символічне панно єднання під гаслом «Пам’ятаємо – перемагаємо», куди по черзі кріпили власноруч зроблені маки.