Привітання ветеранів Другої світової війни

Дата: 08.05.2019 13:48

Вже за традицією напередодні  Дня Перемоги сільський голова  Батрак Ігор Іванович   відвідав та привітав  ветеранів Другої світової війни, які проживають на території Великобілозерської сільської  об'єднаної територіальної громади, а саме: Лущая Феофана Федотовича, Голду Івана Леонтійовича, Лобача Андрія Петровича, Павелка Василя Зіновійовича, Пелюшенка Миколу Фановича. Батрак І.І. подякував ветеранам за перемогу та вручив кожному подарункові набори. Також до привітань приєдналися керівники сільськогосподарських підприємств – директор  ТОВ «Агрофірма імені  А. Суворова» Ворона Т.Б.  та директор ТОВ «Імені Гагаріна»  Бакута А.А. Цим самим вони засвідчили  повагу людям, за спиною у яких великий життєвий шлях. Це покоління, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої світової війни, пережило утиски та переслідування, яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє. Ми пишаємося Вами, дорогі ветерани!