Про проведення ХІV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у Великобілозерській ОТГ

Дата: 06.05.2019 16:03

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже чотирнадцять років поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходила ХІV благодійна акція «Серце до серця» з метою збору коштів задля закупівлі обладнання для надання медичної допомоги дітям з вадами серця.

Центр соціальних послуг Великобілозерської сільської ради взяв активну участь у проведенні акції. До роботи було залучено 5 волонтерів, зусиллями яких серед жителів громади зібрано 5 тис. 491 грн. та перераховано на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Центр соціальних послуг щорічно допомагає та підтримує фонд «Серце до серця» у добрих прагненнях та подарунку надії дітям. Ми щиро дякуємо всім за активну участь у проведенні благодійної акції у 2019 році.

Центр соціальних послуг ВСР