Увага! Важлива інформація!

Дата: 06.05.2019 15:10

Шановна громадо!

Щиросердно вітаємо вас із Днем Перемоги!

Запрошуємо всіх 9 травня   взяти участь в урочистих   мітингах, присвячених  74-ій  річниці Перемоги над нацизмом в Європі, що відбудуться:

09-00 – мітинг біля Братської могили с. Новопетрівка;

10-00   – мітинг біля Братської могили  с. Гюнівка;

09-00   – мітинг біля Братської могили (вул. Таврійська, 9, на території ТОВ ім. Гагаріна);

09-00   – мітинг біля Братської могили (територія СВК «Росія»);

09-00   – мітинг біля Братської могили (вул. Яблунева, територія ТОВ АФ «ім. Ватутіна»);

09-00  – мітинг біля Братської могили загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні (вул. Пархоменка);

09-30   – мітинг біля Братської могили загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні (вул. Перемоги, 102 а);

10-00  -  урочистий мітинг та святковий   концерт біля  будинку культури, що в центральному парку села.

Гості свята -  народний самодіяльний духовий оркестр та художні колективи культурно-ділового центру «Молодіжний» Запорізької атомної електростанції.

Працюватиме польова кухня та виїзна торгівля.

Маленьких мешканців громади чекають розваги на дитячих атракціонах.