«Великдень зустрічаємо, зі святом всіх вітаємо!»

Дата: 02.05.2019 09:03

Пасха – одне з найбільших християнських свят, це день Воскресіння Христа.

Діти усіх вікових груп дошкільного підрозділу Великобілозерського НВК № 1, разом зі своїми педагогами, заздалегідь натхненно та ретельно готувалися до нього: знайомилися з традиціями українського народу щодо святкування Пасхи, вчилися розмальовувати писанки, виготовляти крашанки, вивчали вірші, пісеньки, приказки, таночки.  24 квітня в закладі  панувала весела та піднесена атмосфера. Цього дня малята з радістю поспішали до дитсадочка, адже тут на них чекало довгождане свято – традиційне свято Великодня! «Христос Воскрес, усе радіє, сміється сонечко з небес. Прозора  річечка леліє, Христос Воскрес, Христос Воскрес!»  - такими словами розпочалося казкове дійство світлої Пасхи. У великому, ошатному залі, діти розповідали вірші про весну, Пасху, Україну, співали пісні, гаївки, танцювали, водили хороводи, відгадували загадки. З величезним задоволенням діти грали в народні ігри  «Битки», «Котись яєчко», «Де сховалась писанка?», вчились самостійно складати пасхальний кошик. Та найбільше запам’яталася та сподобалась усім присутнім на святі  вистава «Великодня казочка», в якій сміливий собака Сірко  захищав яєчко, що знесла Курочка від Лисичок та Мишенят, а згодом,  дівчинка Оленка розписала з нього гарну великодню писанку. На завершення свята, всіх дітей пригостили смачною паскою!

З Воскресінням Христовим щиро Всіх вітаєм!

Жити в радості й любові від душі бажаєм!

Запашною нехай буде Великодня Паска.

І до віку буде з Вами світла Божа ласка!