Єдиний день цивільного захисту

Дата: 26.04.2019 13:15

Єдиний день цивільного захисту

З метою проведення масово-роз’яснювальної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності щодо попередження нещасних випадків, формування навичок здорового способу життя та набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя здобувачів освіти і працівників закладів освіти та їх свідомої поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі виникнення терористичної загрози та пожежної небезпеки у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №3 проведено Єдиний день цивільного захисту  - 24 квітня 2019 року, в рамках якого відбулися наступні заходи:

1. Урочиста лінійка: відкритття Дня цивільного захисту.

2. Перегляд навчальних фільмів: «Дії під час виникнення надзвичайних ситуацій».

3. Інтелектуально-спортивні змагання з елементами ЦЗ.

4.Конкурс малюнків «Твоє розуміння надзвичайної ситуації»

5. Виставка стіннівок присвячених Дню ЦЗ

6. Практичне відпрацювання планів евакуації людей на випадок виникнення надзвичайної ситуації та  практичні навчання з учнями за темою: «Надання першої медичної допомоги постраждалим, дії за сигналами оповіщення про загрозу виникнення НС різного характеру».