Дитяча бібліотека Великобілозерської сільської ради проводить Всеукраїнський конкурс «Книгоманія»

Дата: 12.04.2019 13:31

Книгоманія -2019

Прийшла весна і знов принесла в Великобілозерську сільську об’єднану територіальну громаду свято, якого немає в календарі, але воно є в серцях та душах дітей, які люблять читати.

Щороку Дитяча бібліотека Великобілозерської сільської ради проводить  Всеукраїнський конкурс «Книгоманія», де зустрічаються найактивніші читачі 6-7 класів, які люблять нетлінне і вічне творіння людства-книгу. З кожним роком конкурс набуває все більшої популярності.

Ось і цього разу 12 квітня 2019 року в затишній залі Центральної бібліотеки Великобілозерської сільської ради позмагатися в кмітливості та  ерудиції, виявили бажання 13  учасників - читачів-учнів 6-7 класів загальноосвітніх закладів громади,  а саме:

Говтва Христина, учениця 6 класу НВК №1Великобілозерської сільської ради;

Постернак Вікторія, учениця 7 класу НВК №1Великобілозерської сільської ради;

Марченко Альбіна, учениця 6  класу ЗОШ №3 Великобілозерської сільської ради;

Сонцев Віталій, учень 6 класу ЗОШ №3 Великобілозерської сільської ради;

Тищенко Дмитро, учень 7 класу ЗОШ №5 Великобілозерської сільської ради;

Богослав Анастасія, учениця 5 класу  ЗОШ №5 Великобілозерської сільської ради;

Єрмоленко Сергій, учень 6 класу, ЗОШ №2 Великобілозерської сільської ради ;

Радченко Ліліанна, учениця 7 класу ЗОШ №2 Великобілозерської сільської ради;

Конченко Дмитро, учень 6 класу Гюнівської ЗОШ №1;

Тендеренко Євгеній, учень 7 класу Гюнівської ЗОШ №1;

Литвин Катерина, учениця НВК №1 Великобілозерської сільської ради ;

Говтва Аліна, учениця 7 класу НВК №1 Великобілозерської сільської ради;

Микоць Влада, учениця 7 класу НВК №1 Великобілозерської сільської ради.

Конкурс проходив під назвою «Зірковий час читача».

Всі учасники гідно представили себе, але конкурс є конкурс. Журі прийшлося нелегко оцінювати дітей.

Переможцями стали: Говтва Христина, учениця 6 класу НВК №1 та Говтва Аліна, учениця 7 класу НВК №1Великобілозерської сільської ради.

Усі учасники отримали подарунки та поласували солодощами, які люб’язно надав до святкового столу  Великобілозерський сільський голова Ігор Іванович Батрак.

Переможці ІІ етапу конкурсу продовжать боротьбу за звання «Лідера читання- 2019 року» в обласному етапі, який відбудеться 24 квітня 2019 року в м. Запоріжжя.