Дата: 11.04.2019 13:38

10 квітня 2019 року у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №5 пройшов І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач школи - 2019". За престижний титул кращого читача школи змагалися активні книголюби 6 та 7 класів.

Учасники конкурсу черговий раз довели, що вони дійсно читають, можуть вразити власною думкою та вмінням захоплююче розповідати, презентуючи свої улюблені книги й своїх улюблених літературних героїв.

А переможцями конкурсу стали Тищенко Дмитро та Богослав Анастасія, які будуть передставляти нашу школу на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач - 2019".