4 квітня 2019 року на базі Великобілозерського навчально-виховного конкурсу №1 Великобілозерської сільської ради відбувся районний етап ХVІІ Обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя».

Дата: 11.04.2019 11:31

У змаганнях взяли участь команди закладів освіти Великобілозерської сільської ради:

«Завзята молодь» (Великобілозерський НВК №1);

«Веселка» (Великобілозерська ЗОШ №2);

«Vitamins» (Великобілозерська ЗОШ №3);

«Позитив» (Великобілозерська ЗОШ №5);

«За життя» (Гюнівська ЗОШ №1).

Під час змагань на команди чекали наступні завдання: «Візитна картка команди» (театралізований виступ про здоровий спосіб життя); «Вікторина» (знання історії Червоного Хреста, профілактики соціально небезпечних хвороб, обізнаність у знаменних датах та державних святах; володіння знаннями про Державні символи України); «Конкурс капітанів» (театралізована презентація капітаном команди композиції з лікарських рослин); «Практична частина» (надання долікарської допомоги постраждалим); «Конкурс плакатів» та «Конкурс фотографій» про здоровий спосіб життя.

У запеклій боротьбі перемогу та право представляти заклади освіти Великобілозерської сільської ради 16 квітня 2019 року на зональному етапі виборола команда «Vitamins» (Великобілозерська ЗОШ №3). ІІ місце посіла команда «Позитив» (Великобілозерська ЗОШ №5), ІІІ місце – команда «Завзята молодь» (Великобілозерський НВК №1).

Вітаємо переможців!