ЧИСТОТА І БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА - СПРАВА ЧЕСТІ ВСІХ ЙОГО ЖИТЕЛІВ

Дата: 04.04.2019 09:12

Просимо всіх навести порядок біля своїх домівок: зібрати сміття, суху траву, прибрати будівельне сміття.

Чия вулиця буде найчистіша?

Згідно рішення  Великобілозерської сільської ради ради від 30.10.201812 «Про затвердження Правил благоустрою на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади»  за невиконання цих правил передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення".
Нагадуємо вам, що на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади є комунальне підприємство «Білозерка», яке займається вивозом сміття. Не зволікайте - заключайте договори з підприємством! Не створюйте стихійні звалища на території села та біля будинків.

Для заключення договорів звертайтеся в КП "Білозерка" за адресою: с.Велика Білозерка (частина 1 села), ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 111.