Дата: 19.03.2019 13:14

18.03.2019 року у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №5 пройшла педрада-аукціон педагогічних ідей, метою якої було підбити підсумки атестації педпрацівників 2018-2019 н.р., визначити оптимальні види і форми організації методичної роботи з педкадрами; окреслити шляхи переструктурування змісту навчальних занять на основі моніторингу власної педагогічної діяльності; визначити продуктивні шляхи у напрямі «творчий учитель-творчий учень».
Педагог-організатор Калашник Т.Д. презентувала своє творче портфоліо «Десять заповідей педагога-організатора».
Вчитель Гомонець Н.В. провела нас освітніми маршрутами до впровадження цифрових технологій на уроках початкової ланки.
Вчитель Осипенко А.С. представила творчий звіт «Формування комунікативної компетентності школярів на уроках української мови та літератури».
Засідання педагогічної ради школи, проведене як аукціон педагогічних ідей, було продуктивним. Всі вчителі залишили його в гарному настрої та з наміченими напрямками подальшої методичної роботи, адже як говорив К.О. Конраді «Наша мета полягає не в тому, щоб зробити себе необхідними нашим дітям, а, навпаки, в тому, щоб допомогти їм скоріше обходитися без нас».