Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради інформує

Дата: 15.03.2019 08:15

Відділ з питань  цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради  інформує:
       13.03.2019 року начальником відділу з питань  цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Великобілозерської сільської ради  Л.КАРПЕНКО  разом з головним спеціалістом з цивільного захисту населення Великобілозерської РДА С.ПОДОРОЖКО організовано  проведення функціонального навчання з питань цивільного захисту з  працівниками освіти  та культури Великобілозерської сільської ради. Навчання провів методист курсів цивільного захисту м. Запоріжжя   В.ЮРИНСЬКИЙ , який прочитав інформативну та цікаву лекцію з питань цивільного захисту та надав методичну допомогу по організації цивільного захисту в закладах освіти та культури.