Проведення міжрайонного турніру з волейболу серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті вчителя фізичної культури Паука П.О.

Дата: 12.03.2019 08:59

9 березня 2019 року о 9.00 годині на базі Великобілозерського навчально виховного комплексу № 1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам’яті вчителя фізичної культури Паука П. О.
У змаганнях взяли участь збірні команди: Великобілозерського  навчально- виховного комплексу № 1 (школа – дитячий садок) Великобілозерської сільської ради , Великобілозерський професійно-аграрний ліцей  с. Велика Білозерка, «Олімп» с. Велика Білозерка, «Ветеран» с. Велика Білозерка, Агрофірма « ім. Суворова» с. Велика Білозерка.
Відповідно до рішення суддівської колегії нагороджено грамотами відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради:
За зайняте І місце - команду Великобілозерського професійно-аграрного ліцею;
за зайняте ІІ місце - команду «Ветеран»;
за зайняте ІІІ місце-  команду  «Олімп».