Оголошення!

Дата: 11.03.2019 19:08

Запрошуємо  взяти участь в заході, який відбудеться 13 березня 2019 року в адміністративній будівлі Великобілозерської сільської ради за адресою вулиця Центральна,120. На заході будуть обговорені  напрацювання учасників (представників громади)  Проекту "Інтегроване просторове планування для ОТГ" щодо схеми просторової реалізації Стратегії та деякі напрямки розвитку громади.

Великобілозерську громаду на конкурсній основі включено до 30 громад України, які беруть участь в проекті "Інтегроване просторове планування", організоване CANactions School for urban studies. Та в рамках цього проекту до громади завітають фахівці з просторового планування .

Сподіваємося на активну участь, обмін пропозиціями для визначення реальної перспективи розвитку нашої громади. Адже довгострокове планування, стратегічне та креативне мислення забезпечать продуктивність та ефективність наших зусиль на тривалу перспективу.