Свято "8 Березня" в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Дата: 11.03.2019 16:56

6 -7 березня  2019 року вихователі та музкерівник  дошкільного підрозділу Великобілозерського НВК № 1 організували й провели з дітками цікаві ранки до свята 8 Березня.  Зранку у дошкільному закладі  відчувалася  радісна й весняна атмосфера. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в  танцях,  декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом. На святах звучали лагідні пісні про маму, бабусю, дитячий гумор, слова вдячності і  любові – які  розчулювали  присутніх до сліз.  А ще діти подарували  своїм мамам та бабусям різноманітні подарунки, зроблені власними руками від щирого серця. Свято у дитячому садку – це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.