Енергодарське управління ГУ ДФС у Запорізькій області надає інформацію

Дата: 06.03.2019 16:08

Валерій Манько: "Надходження до місцевих бюджетів зросли на 15 відсотків"

У січні-лютому поточного року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшов 1 мільярд 484 мільйони гривень (без даних великих платників, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Сплачена сума податків і зборів на 194 мільйони або на 15 відсотків перевищила минулорічну.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, майже 57 відсотків від загальних надходжень складає податок на доходи фізичних осіб – за два місяці запорізькі платники перерахували 845 мільйонів гривень ПДФО, що на 127,4 мільйона або на 18 відсотків більше, ніж торік.

Суб'єкти малого і середнього підприємництва спрямували до бюджетів 299 мільйонів гривень єдиного податку, забезпечивши зростання до минулорічних показників на 49 мільйонів або на 20 відсотків.

Від оподаткування земельних ділянок скарбниці отримали 160,4 мільйона, це на 4,8 мільйона більше, ніж було сплачено за два місяці 2018 року. Зокрема, внесок платників-юридичних осіб склав 142,8 мільйона, від фізичних осіб – 17,6 мільйона.

Крім того, від підприємств регіону надійшло 37,6 мільйона гривень податку на прибуток та 43,5 мільйона гривень екологічного податку.

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер:Начальник ГУ ДФС

У Запоріжжі представлені актуальні інструменти розвитку бізнесу

Нові можливості розвитку бізнесу та підтримка актуальних новацій провідними компаніями регіону і органами влади – ці теми об'єднали сьогодні за круглим столом у Запорізькій торгово-промисловій палаті керівників підприємств та очільників державних відомств під час розширеного Засідання Ради ЗТПП.

Обговорення відбулося під головуванням президента Запорізької торгово-промислової палати Володимира Шамілова, за участю заступника начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олега Матвійчука, в. о. заступника начальника Запорізької митниці ДФС Артема Ченцова, представників обласної і міської влади, суб'єктів господарювання та експертів.

Керівник торгово-промислової палати представив річний звіт діяльності ЗТПП та запросив присутніх до обговорення основних стратегічних напрямів подальшої роботи.

Під час засідання учасникам було презентовано практичний посібник "Абетка експортера". Це видання, орієнтоване саме на представників малого і середнього бізнесу, має допомогти суб'єктам підприємництва отримати необхідні знання для здійснення зовнішньоекономічної діяльності та розширення експортного потенціалу Запорізької області. Крім того, на базі Запорізької ТПП реалізується ще один проект – Центр підтримки експорту, який також розрахований на розвиток міжнародної торгівлі.

У ході дискусії учасники обговорили механізми, які сприятимуть зростанню ділової активності в регіоні та шляхи співпраці між державними органами влади і суб'єктами господарювання.

ТЕМА: Розвиток міжнародної торгівлі. Митна статистика

Спікер:Заступник начальника ГУ ДФС

Валерій Манько: "Запорізькі платники направили до бюджетів усіх рівнів майже 3 мільярди гривень"

За два місяці 2019 року платники податків Запорізького регіону сплатили до бюджетів усіх рівнів 2 мільярди 859 мільйонів гривень (без показників великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, порівняно з минулорічними надходженнями сплата податків і зборів збільшилась на півмільярда гривень.

До державного бюджету надійшов 1 мільярд 375 мільйонів гривень, що майже на 307 мільйонів або на 29 відсотків більше, ніж у січні-лютому 2018 року.

Зокрема, запорізькі платники податку на додану вартість поповнили бюджет на 548 мільйонів, це на 25 мільйонів або на 4,8 відсотка більше, ніж торік.

Від підприємств регіону державна скарбниця отримала 321 мільйон гривень податку на прибуток, що, порівняно аналогічним періодом минулого року, на 223 мільйони більше.

Надходження податку на доходи фізичних осіб склали 281,6 мільйона, що перевищує сплачену суму у січні-лютому 2018 року на 42,5 мільйона або на 18 відсотків.

Крім того, платники спрямували до держбюджету 90 мільйонів гривень військового збору, 71 мільйон гривень рентної плати за використання природних ресурсів та 36 мільйонів гривень екологічного податку.

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер:Начальник ГУ ДФС