Команда Великобілозерської сільської ОТГ взяла участь в Чемпіонаті України з футзалу серед дитячих команд

Дата: 01.03.2019 13:03

Команда Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади на чолі з директором Дитячо-юнацької спортивної школи Великобілозерської сільської ради Котика Ігоря Костянтиновича та учнів Великобілозерського навчально- виховного комплексу №1 ( школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Бондаренка Євгена Олексійовича –  3- А кл., Білика Іллі Вікторовича – 4 –А кл., Скиби Владислава Сергійовича – 3 –А кл., Помінова Ігоря Олексійовича –4- А кл., взяли участь в Чемпіонаті України з футзалу серед дитячих команд сезону (U-9 )  2018 – 2019 рр. в м. Дніпрі з 25.02.19 – 28.02.19.
Кращим гравцем Чемпіонату України з футзалу серед дитячих команд сезону (U-9 )  2018 – 2019 рр. визнано Бондаренка Євгена Олексійовича.