Фіскальна служба видала запорізьким платникам 12,7 тисячі ключів цифрового підпису

Дата: 01.03.2019 11:43

За два місяці для отримання ключів електронного цифрового підпису до фіскальної служби Запорізької області звернулися 5110 платників податків. Фахівці органів ДФС області видали 12,7 тисячі кваліфікованих сертифікатів ЕЦП. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, який зазначив, що кількість відвідувачів запорізьких пунктів Акредитованого центру сертифікації ключів зросла порівняно з минулим роком на 825.
Завдяки кваліфікованим сертифікатам відкритих ключів представники бізнесу та громадяни вільно користуються он-лайн сервісами, доступ до яких надає Електронний кабінет платника. Лише за перший місяць року його послугами скористалися 55290 платників податків Запорізької області.
Крім того, маючи електронний ключ, суб'єкти господарювання та мешканці регіону мають можливість звертатися за електронними послугами до інших органів влади.
Нагадаємо, послуги з видачі цифрового підпису фіскальна служба надає безкоштовно. Термін дії кваліфікованих сертифікатів становить два роки. У подальшому платники можуть самостійно формувати нові ключі ЕЦП. Для цього необхідно лише завантажити програму з сайту АЦСК: http://acskidd.gov.ua. На цьому ж ресурсі розміщено іншу корисну інформацію та адреси пунктів Акредитованого центру сертифікації ключів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Центр сертифікації електронних ключів ДФС України
Спікер: Начальник ГУ ДФС

Доходи загального фонду обласного бюджету зросли на 16,5 відсотка

За 2018 рік надходження до загального фонду бюджету Запорізької області у порівнянні з 2017 роком збільшились на 16,5 відсотка, додатково скарбниця отримала понад півтора мільярда гривень. Про це сьогодні повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль під час публічного звіту за минулий рік.
У заході взяли участь керівники обласної влади, місцевого самоврядування, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, перший заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Віталій Малий, представники бізнесу та громадськості.
Звітуючи перед запоріжцями, запорізький губернатор відзначив, що завдяки збільшенню доходів громад суттєво зросли видатки на реалізацію соціально-економічних програм, на розвиток інфраструктури міст і селищ Запорізької області та на вирішення найбільш гострих питань регіону.
Додаткові надходження вдалося забезпечити за рахунок низки заходів, передусім, з детінізації економіки. Так, за результатами легалізації земельних ділянок та трудових відносин у рамках кампанії "Врожай 2018", яка проводилась спільно із фіскальною службою та органами обласної і місцевої влади, до місцевих бюджетів залучено 7,6 мільйона гривень, збільшено розмір заробітних плат 4352 громадянам, добровільно оформлено 2790 найманих працівників.
Підвищення фінансових ресурсів дозволило спрямувати на розвиток автомобільних доріг державного значення понад мільярд гривень, у тому числі, внаслідок проведення "митного експерименту", який передбачає направлення понадпланових митних надходжень на ремонт автошляхів. При цьому Костянтин Бриль висловив подяку керівництву Запорізької митниці ДФС за скоординовану роботу із залучення суб'єктів господарювання до митного оформлення у митних органах Запорізької області.
Також під час звіту очільник регіону презентував інформацію про процеси децентралізації, проведені заходи, виконані завдання та їх результати, а також плани роботи обласної влади на поточний рік. Наприкінці заходу Костянтин Бриль відповів на запитання запоріжців.

Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Діалог з підприємцями та інститутами громадянського суспільства
Спікер: Начальник ГУ ДФС