Мова - духовний скарб нації

Дата: 28.02.2019 08:30

Мова - духовний скарб нації. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен, в першу чергу, створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається  неоціненне - МОВА. Мова — найцінніший дар нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те найголовніше, що живе у наших серцях.

Тому 21 лютого 2019 року в ході святкування Міжнародного дня рідної мови та з метою поглиблення знань учнів про мову як основу духовності; виховання любові й поваги до української мови як мови державної та мови материнської, любові до України, до художнього слова; спонукання школярів до роздумів про долю рідного краю та його славних синів, про свою приналежність до українського роду у Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №5 пройшов ряд заходів, приурочених Міжнародному дню рідної мови, а саме:

• загальношкільний флешмоб «Краща мова єднання»;
  • інтелектуальна гра «Мова єднає всіх» (7 клас);
  • конкурс серед учнів  початкових класів «Всіх скоромовок не перескоромовиш, не вискоромовиш» (1-4 класи);
  • віночок українських пісень про мову «Українська мова – диво калинове» (1-4 класи);
  • загальношкільний лінгвомеседж «Спочатку було і завжди буде СЛОВО»

( 5 клас).