Проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» та «Писанковий рай»

Дата: 27.02.2019 14:18

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадянського виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів,  27 лютого 2019 року о 10-00 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради було проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На огляд журі було представлено 197 виробів від дитячих колективів закладів освіти Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади. Найкращі вироби візьмуть участь у обласному етапі, який відбудеться з 01 квітня по 10 квітня 2019 року у місті Запоріжжя.

З повагою ВОКТОКСМС ВСР ВР