Юні науковці.

Дата: 22.02.2019 11:43

Юні науковці

18 лютого 2019 р. на базі  ЗНУ пройшов Обласний заключний  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук 2018/2019 н.р. У відділенні історії участь брали 173 учні  із усієї Запорізької  області.  Учні Великобілозерсбкої ЗОШ №3 взяли участь у конкурсі  і стали переможцями.  Так Лагода Дмитро ( керівник Орел А.В.) посів І місце в секції "Етнологія" та здобув право представляти Запорізьку область на Всеукраїнському фінальному етапі.  Хорольська Дар'я  ( керівник Орел А.В.)- ІІІ місце в секції "Етнологія",  а Осипюк Вікторія ( керівник Орел А.В.)- ІІ місце в секції "Історичне краєзнавство". У відділені біологія в секції  «Агрономія» брала участь учениця 8 класу Жученко Ольга - ІІІ місце ( керівник Маловічко В.О.), в секції «Охорона довкілля і раціональне природокористування» - учень 9 класу Нагорний Іван- ІІІ місце (керівник Маловічко В.О.)   Вітаємо переможців і бажаємо  творчого пошуку, нових здобутків, мирного неба та міцного здоров’я.

(https://sites.google.com/view/vbzosh3#h.p_WUCS3m_T75-E)