Міжнародний день рідної мови в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК №1

Дата: 22.02.2019 11:35

21 лютого в дошкільному закладі  відзначали Міжнародний день рідної мови/

Любов до рідної мови, любов до рідної Батьківщини — невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру власного народу.Урочисто відзначили цей день вихованці та педагоги нашого дошкільного навчального закладу. Були проведені тематичні заняття  «Мова калинова». Звучала поезії Т.Г.Шевченка, прислів’я про мову, загадки, вірші, мирилки, заклички, колискові та хороводи. Не залишились без уваги і українські народні казки. На заняттях панувала урочиста, піднесена, позитивно-емоційна атмосфера і дійство, яке відбувалося, зародило у дошкільнят ще одну краплину любові до рідної мови, до України, до родини, до українського народу.