У навчальному закладі пройшла акція «Я люблю рідну мову».

Дата: 22.02.2019 09:02

21 лютого 2019 року на базі Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) відзначався всесвітній День рідної мови. Учні різних класів підготували міні-презентації про особливості своєї рідної мови, малюнки, плакати, повідомлення. Учні залюбки взяли участь в мовних іграх, конкурсах на уроках української мови. У навчальному закладі пройшла акція «Я люблю рідну мову». Всі заходи  були підпорядковані єдиній виховній меті: шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови. Проведення заходів до Міжнародного дня рідної мови у навчальному закладі продемонструвало, що учні відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження мови, культури, звичаїв й традицій свого народу.