Вшанування пам'яті Небесної Сотні

Дата: 21.02.2019 10:04

Горить свіча і пам'яті сльоза,

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса,

Героїв Україна пам’ятає.

19-20 лютого дні вшанування пам'яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом дошкільного підрозділу Великобілозерського НВК №1.

З метою патріотичного виховання вихователі підготували і провели різноманітні заходи присвячені річниці  подій на Євромайдані.

З дітьми дошкільного віку були проведені тематичні заняття, бесіди, на яких звучав Гімн України, говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину; розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість. Дошкільнята вже знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо України.

Вихованцями дошкільного закладу також було відвідано виставку фотохроніки подій на Майдані, що організована в музеї районного  будинку культури.