Вшанування учасників бойових дій на території інших держав у приміщенні Великобілозерського НВК №1

Дата: 21.02.2019 09:46

Очі туманить ядуча сльоза.

Руки скувала утома,

Палить їй душу Афганська гроза

Син не вернувся додому.

Афганістан… Уже 30 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла. Афганська війна не стала загальною бідою нашого народу, а залишилася бідою тільки тих, хто в ній брав участь. Для більшості людей вона далека, чужа і невідома. Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також – застереження на майбутнє. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

До відзначення  Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав у приміщенні Великобілозерського НВК №1 оформлена виставка-пам'ять під назвою «Крізь пекло афганської війни», під час якої учні школи познайомилися та згадали про страшні  сторінки тих історичних подій, коли полягли і наші білозерські земляки, та вшанували  їх  пам'ять хвилиною мовчання.