Зустріч з представником NIRAS Sweden AB щодо створення Центру надання адміністративних послуг

Дата: 21.02.2019 08:43

20 лютого 2019 року за участю сільського голови І. Батрака проведено зустріч з регіональним спеціалістом - повноважним представником NIRAS Sweden AB Нестеренком В. щодо впровадження програми «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» та створення Центру надання адміністративних послуг на території Великобілозерської об’єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі було відвідано приміщення відділу Центр надання адміністративних послуг  сільської та обговорено питання про наявність необхідних нормативно-правових актів, що регулюють його діяльність.
За результатами проведення зустрічі узгоджено підписання Меморандуму про співробітництво, яке заплановано на 05.03.2019 у місті Київ,
а також сплановано проходження навчальних модулів відповідними працівниками сільської ради, після чого, відділ ЦНАП отримає необхідне устаткування, передбачене заходами Програми «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» та розпочне свою роботу.