Батьківські збори в НВК № 1

Дата: 20.02.2019 15:05

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і у навчальному закладі

19 лютого 2019 року на базі Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 (школа-дитячий садок) пройшли батьківські збориВідповідно до порядку денного батьки та педагоги заслухали виступ  директора навчального закладу Малигіну Олену Ігорівну про організацію навчально-виховного процесу. У навчальному закладі започатковано новий формат проведення батьківських зборів, психологом було проведено  тренінгове заняття «Мотивація – ключ до успіху»  та відбулися  індивідуальні зустрічі батьків на комунікативному рівні: батьки -адміністрація, батьки - вчителі-предметники, батьки - класні керівники, батьки – соціально-психологічна служба.