Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

КОСТЯНТИН БРИЛЬ РАЗОМ З ГРОМАДОЮ ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ВИЗНАЧИЛИ ПРІОРИТЕТНІ ДЛЯ ТЕРИТОРІЇ ПРОЕКТИ

Дата: 08.02.2019 13:11
Кількість переглядів: 614

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль побував з робочою поїздкою у Великобілозерському районі. Тут він ознайомився з роботою Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1 та вручив керівництву навчального закладу ключі від шкільного автобуса.

Як повідомила директор закладу Олена Малигіна, навчально-виховний комплекс створено в 1962 році, його потужність - 520 місць. За станом на 1 лютого 2019 року в ньому сформовано 25 класів, навчається 440 учнів, середня наповнюваність класів - 17,6 учнів. Нині школа має достатнє матеріально-технічне забезпечення: комп’ютерні класи, спортивну залу, їдальню, бібліотеку.

Протягом 2017-2018 років на базі навчально-виховного комплексу №1 за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів було збудовано міні-футбольне поле зі штучним покриттям вартістю майже 1,5 мільйона гривень. Придбано та встановлено перший на території спортивний майданчик  вартістю 644 тисячі гривень. Нині учні мають змогу займатися спортом на тренажерах різних навантажень.

Під час робочої поїздки до Великобілозерського району Костянтин Бриль провів зустріч з адміністративно-господарським активом та представниками громади району. 

Очільник регіону відзначив, що протягом останніх трьох років завдяки потужній державній підтримці, сприяння обласної державної адміністрації, за рахунок державних субвенцій та співфінансування з місцевих бюджетів на території Великобілозерського району вдалося реалізувати низку соціально значущих проектів на загальну суму майже 22 мільйони гривень.

- Під час засідання Ради регіонального розвитку Президент України Петро Порошенко поставив завдання створити стратегію розвитку кожного регіону. Та перш ніж планувати ми маємо підбити підсумки вже проведеної роботи. На майбутнє за сприяння державного та обласного бюджетів на території району планується впровадити 13 соціально важливих проектів. Першочергові напрямки нашої роботи стосуються галузей медицини, освіти, а також приділимо увагу подальшому оновленню доріг в області. Завдяки процесу децентралізації в 2017-2018 роках за рахунок коштів сільського бюджету проведено капітальні та поточні ремонти доріг комунальної власності протяжністю 17,7 км. Крім цього, оновлювались автошляхи і за рахунок державних та обласних коштів. Якщо в 2017 році на оновлення автошляхів Великобілозерського району було виділено 300 тисяч гривень, то в 2018 це був уже мільйон. На поточний рік ми розраховуємо на виділення суми втричі більшої, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За останні три роки в районі було проведено реконструкцію, капітальні та поточні ремонти 10-ти об’єктів на суму майже 9 мільйонів гривень. Ці кошти були використані на два дитячих садочки; два заклади охорони здоров’я; чотири загальноосвітні школи; два заклади культури, а також  часткову заміну водопровідних мереж та вуличне освітлення частини території.

Крім цього, було проведено реконструкцію, капітальні та поточні ремонти водопровідних мереж протяжністю 23 км на суму майже 13 млн. грн., що забезпечує ефективне водопостачання 3 тис. осіб, а це майже 40% від загальної кількості населення території.

Завдяки підтримці з обласного бюджету  придбано три шкільних автобуси, що забезпечують підвіз 446 учнів та 12 педагогічних працівників до закладів освіти. Хоча до 2015 року підвіз учнів на підпорядкованій території не здійснювався.

Для ефективного поводження з твердими побутовими відходами протягом 2016-2017 років за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було придбано спецтехніку: екскаватор - навантажувач, два сміттєвози, бульдозер та вакуумну машину. Загальна вартість придбаної техніки складає 7,3млн. грн., з яких 827,4 тис. грн. - співфінансування з місцевих бюджетів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора