Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Оголошується конкурс на вакантну посаду

Дата: 07.02.2019 10:50
Кількість переглядів: 550

Фото без опису

Оголошується конкурс

на заміщення вакантних посад Великобілозерської сільської ради

07.02.2019

Великобілозерська сільська рада Великобілозерського району Запорізької області, що знаходиться за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна,125,оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Великобілозерської сільської ради:

  • начальника відділу із соціальної роботи

 

Вимоги до кандидата на посаду начальника відділу із соціальної роботи:

 

         - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра та стажу  роботи за фахом на державній службі  та в органах місцевого самоврядування на керівних посадах  чи на керівних посадах  в інших сферах управління не менше 3-х років.

 

         - знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та нормативно – правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень

 

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військово- зобов’язаних).

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

 

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

 

 Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів: документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення ( до 08.03.2019) за адресою: с. Велика Білозерка, вул.Центральна, 125.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора