Останні дні січня

Дата: 30.01.2019 16:11

Останні дні січня для українців є днями спогадів про сумні сторінки нашої історії. 27 та 29 січня є датами , які зачеплять кожного, адже ті сотні, мільйони людей – загинули, загинули лише тому, що були іншої національністю.

27 січня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Так світова спільнота вшановує багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

29 січня українці вшановують події 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

Закладами центру культури та дозвілля  Великобілозерської сільської ради були проведені бесіди, інформаційні хвилини, оформлені тематичні викладки та книжкові виставки до відповідних дат під назвами: «Чорні крила Голокосту»; «Голокост і людська гідність»; «Пам`ятаємо  заради майбутнього»; «Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту»; «Їх було 300»; «Крути – героїчна сторінка нашого життя»; «Трагедію давно згадаємо знов. Під крутами бій. Під Крутами - кров»; «На Аскольдовій могилі – український цвіт»; «Крути герої нашого життя»; «День пам’яті героїв Крут».

Ми повинні знати свою історію. А історія наша вмита кров'ю і сльозами.

Ми пам’ятаємо і схиляємо голови в знак пам’яті вашого подвигу…