Інформаційна година «Крути вчать дивитися в майбутнє»

Дата: 29.01.2019 16:29

На Аскольдовій могилі
                                                                                                           Поховали їх –
                                                                                                           Тридцять мучнів українців
                                                                                                           Славних, молодих…

Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти.

-     Щороку, 29 січня, кожен українець схиляє голову перед пам’яттю про тих, хто в далекому 1918 році боронив незалежність України ціною власного життя.

Саме  29  січня  2019  року   на базі Будинку культури Великобілозерської сільської ради з метою поглиблення  знання учнів про події під Крутами   розвитку почуття патріотизму, готовність захищати Батьківщину,  виховання пізнавального інтересу до історичного минулого рідного краю, поваги до героїчних вчинків людей працівники закладу разом із учнями  Великобілозерського  професійного аграрного ліцею згадували трагічні сторінки  української історії. Для студентів  проведена  інформаційна  година   «Крути  вчать дивитися в майбутнє» та організовано    перегляд та обговорення тематичного документального фільму    «Герої  Крут. Україна; Забута історія – Крути».   Захід закінчився хвилиною мовчання та запалюванням свічок.