Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Дата: 29.01.2019 13:48

Фото без опису29 січня 2019 року у відділі освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради відбувся районний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», присвяченого святкуванню 80-річчя Запорізького краю.

15 талановитих і обдарованих дітей у жанрі ораторського мистецтва оцінювалися у трьох вікових категоріях:

- учасники старшого дошкільного (6 років) і молодшого шкільного віку (1-4 класів) змагалися у номінації «Добре слово краще за багатство»;

- учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів змагалися у номінації «Слово - є вчинок».

За результатами підготовлених та непідготовлених публічних виступів перемогу отримали:

• серед учасників дошкільного віку – Валюх Олександра, вихованка дошкільного навчального закладу «Золотий ключик»;
  • серед учасників молодшого шкільного віку (1-4 класів) – Миглан Віталій, учень Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2;

серед учасників 9-11 класів – Бородкіна Діана, учениця Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3.

ВОКТОКСМС ВСР ВР