Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Головне управління ДФС у Запорізькій області інформує

Дата: 24.01.2019 16:09
Кількість переглядів: 414

Фото без опису

За користування природними ресурсами запорізькі підприємства сплатили понад півмільярда гривень

 

У Запорізькій області надходження рентних платежів за минулий рік склали 512 мільйонів гривень.

Підприємства-водокористувачі сплатили 277 мільйонів гривень, що на 53,6 мільйона або на 24 відсотки більше, ніж за 2017 рік. З них, до державного бюджету надійшло понад 152 мільйони гривень, до місцевих скарбниць – майже 125 мільйонів.

Із загальної суми більш ніж 196 мільйонів гривень сплатили суб'єкти господарської діяльності м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, водокористувачі м. Запоріжжя спрямували до бюджетів 46 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 1,9 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – 1,2 мільйона, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 1,1 мільйона тощо.

Усього в регіоні зареєстровано 970 платників рентної  плати за спеціальне використання води.

Крім того, 613 підприємств добувної промисловості поповнили бюджети на 235 мільйонів рентної плати за користування надрами, у тому числі до державного бюджету надійшов 171 мільйон, до місцевих – 63,4 мільйона.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер: Начальник ГУ ДФС

Фото без опису

Мільярд гривень запорізькі землекористувачі спрямували до місцевих бюджетів

 

Річні надходження плати за землю у Запорізькому регіоні склали 1 мільярд 89 мільйонів гривень. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, землекористувачі сплатили на 20 мільйонів більше, ніж у 2017 році.

Керівник фіскальної служби регіону зазначив, що від суб'єктів господарювання-юридичних осіб надійшло 866,5 мільйона гривень, громадяни-власники та орендарі земельних ділянок поповнили бюджети на 223 мільйони.

Найбільші суми плати за землю отримав міський бюджет Запоріжжя – 450,7 мільйонів або 41 відсоток від загальних надходжень. За користування землями м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського і Великобілозерського районів сплачено 140 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 100 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 90 мільйонів, Якимівського та Приазовського районів – 70 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 57 мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського – 52,4 мільйона.

Плата за землю – це третій за обсягами платіж, який формує місцеві бюджети. Усього в Запорізькій області зареєстровано 9165 юридичних та 297 тисяч фізичних осіб платників земельного податку та орендної плати.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер: Начальник ГУ ДФС

Фото без опису

 

Валерій Манько: "У минулому році фіскальна служба регіону надала платникам понад 260 тисяч сервісних послуг"

 

Фахівці фіскальної служби Запорізької області у 2018 році надали запорізьким платникам податків 261,4 тисячі адміністративних послуг. Як підкреслив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, це на 18,5 тисячі більше, ніж у 2017 році.

Переважну частину послуг представники бізнесу та громадяни отримали у Центрах обслуговування – 251 тисячу, що майже на 18 тисяч перевищує кількість попереднього року.

Керівник фіскальної служби регіону зазначив, що поряд із зростанням показників електронних сервісних послуг платники податків продовжують звертатися до органів ДФС за місцем здійснення діяльності або реєстрації.

Зокрема, суб'єкти господарювання та громадяни відвідують інспекції для подання декларацій про доходи, з метою отримання картки платника податків, внесення до паспорта даних про реєстраційний номер облікової картки, реєстрації платника єдиного податку, включення організацій до Реєстру неприбуткових, а також для реєстрації книг обліку, реєстраторів розрахункових операцій тощо.

Нагадаємо, у м. Запоріжжя та районах області працюють 12 Центрів обслуговування платників. З їхнім переліком, територіями обслуговування та видами сервісів, що надаються, можна ознайомитися на сайті Головного управління ДФС у Запорізькій області за посиланнями:

http://zp.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi/ ,

http://zp.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Центри обслуговування платників податків

Спікер: Начальник ГУ ДФС

Фото без опису

Запорізькі автовласники за рік сплатили до місцевих бюджетів 10 мільйонів

 

За минулий рік до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 10 мільйонів гривень транспортного податку. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько. Він зазначив, що автовласники збільшили відрахування порівняно з 2017 роком на 2 мільйони або на 26 відсотків.

Більшу частину надходжень забезпечили 403 платники-фізичні особи – 5,2 мільйона, що на 1,2 мільйона або на 31 відсоток більше, ніж у попередньому році. 178 суб'єктів господарювання-юридичних осіб сплатили до бюджетів 4,8 мільйона, це на 832 тисячі або на 21 відсоток перевищує дані 2017 року.

Найбільші суми податку отримали бюджети м. Запоріжжя – понад 5 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – більш ніж мільйон, Вільнянського, Запорізького, Новомиколаївського районів – 848 тисяч, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 735 тисяч, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 629 тисяч, Василівського та Михайлівського районів – 546 тисяч, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 506 тисяч.

Нагадаємо, транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів з датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати.

Юридичні особи самостійно обчислюють суму податку, до 20 лютого подають декларацію та щоквартально перераховують платіж до місцевих бюджетів. Фізичним особам податок нараховує фіскальна служба та до 1 липня надсилає податкові повідомлення-рішення за місцем реєстрації.

Ставка податку складає 25 тисяч гривень на рік.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області

ТЕМА: Наповнення бюджету

Спікер: Начальник ГУ ДФС


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора