УВАГА! Штормове попередження!

Дата: 23.01.2019 14:06

Відділ з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Великобілозерської сільської ради інформує:

23-24 січня 2019 року на території Великобілозерської сільської ради  очікується різке погіршення погодних умов:  налипання мокрого снігу, сніг з дощем, заметіль, посилення вітру до 15-24 м/с.
Такі погодні умови можуть призвести до порушень руху транспорту, та ускладнень в роботі електричних мереж.

Великобілозерська сільська рада звертається з проханням до жителів  утриматися від поїздок на великі відстані. В разі необхідності здійснити поїздку, бути особливо уважними, під час руху дотримуватись правил дорожнього руху та не ризикувати своїм життям.