День Соборності в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК №1

Дата: 23.01.2019 08:32

День Соборності України в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК №1.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину , і нам твою історію творить.

22 січня в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК №1 відзначали День Соборності України. На честь святкування Дня Соборності та Свободи України у всіх вікових групах з дітьми були проведені заняття на тему: "Моя Україна – у серці єдина", що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!