День Соборності в ДНЗ "Віночок"

Дата: 23.01.2019 08:27

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!

Говорять  сьогодні дорослі й малі,

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти на землі.

«Україна єдина – Україна в нас одна» під таким гаслом до Дня Соборності України 22.01.2019 року пройшло тематичне заняття в дошкільному навчальному закладі «Віночок».

Малюки уважно слухали  розповідь  вихователя про історію  цієї важливої події для України  про те, як     український народ боровся за свою державність, як багато крові пролилося  борцями за Україну... І ось сьогодні ми маємо незалежну українську державу, де  кожен з нас на своєму місці  має працювати і робити все для зміцнення нашої української держави.  Адже свого часу Україна була поділена на дві частини. Нині є одна соборна українська держава, і цим святкуванням соборності ми  разом з дітьми хочемо підкреслити, що Україна не розділена,   немає окремої Східної і Західної України. У нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Тож вітаємо всіх зі святом! Обіймемося, потиснемо руки! Ми є сильна та горда нація !  Ніхто і ніколи нас не зможе роз’єднати, або знищити!

З Днем Соборності України!