Колядуємо, радіємо, святкуємо.

Дата: 09.01.2019 15:59

Україна – це рідний дім, де жили діди і прадіди, живуть батьки та підростають юні українці. У ці зимові дні нового 2019 року всією нашою землею крокує яскрава феєрія, присвячена святам Різдва Христового та Старого нового року – колядування, щедрування, засівання. Долучаються до цікавих заходів і найменші мешканці нашого села.

9 січня вихованці дошкільного підрозділу Великобілозерського НВК № 1 привітали працівників комунальних закладів Великобілозерської сільської ради з Новим роком та Різдвом. Ці заходи були покликані розповісти дітям про свято Різдва Христового, збагатити мовлення діток колядками, щедрівками виховувати у них повагу до рідної національної культури, звичаїв, інтерес до народної творчості. Різдвяними дзвіночками лунали голоси дошкільнят у віршуваннях,  піснях, колядках. Головні актори – вихованці старшої та середньої груп нашого закладу. Нехай ще не зовсім усвідомлюючи зміст, але відчуваючи душею, діти намагалися якнайкраще виконати все те, що вивчили з вихователями і батьками. Тож бажаємо усім нашим маленьким колядникам щоб Віфлеємська зірка наповнила їхні домівки щастям, достатком та миром, а серця  – вірою і надією на краще майбутнє! Щоб новонароджений Ісус приніс у цей світ мир та добро, а коляда, яка лунає у ці святкові дні, сповнювала людей радістю і теплом!