Новорічні ранки в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Дата: 29.12.2018 13:47

Снігом трусять хмари білі, замітаючи дахи,
А в дитячому садочку веселяться дітлахи
Вітер лунко підвиває, тихо стукає в шибки,
Мов сказати нам бажає: - з Новим роком, малюки!

Новий рік - найбільш загадкове свято, оповите казкою і чудесами. Дорослі і діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією в житті маленької дитини та її батьків. Не стало виключенням святкування новорічних  свят у дошкільному підрозділі НВК 1  які відбулись  26 – 27 грудня.                                         З яким нетерпінням малята чекали прикрашену ялинку, маскарадних костюмів, новорічних подарунків від Діда Мороза і Снігуроньки! Діти із задоволенням виконували ролі казкових героїв, співали, танцювали, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів! Новорічні ранки у нашому закладі – це спільне музично- театралізоване дійство дітей і дорослих, де працівники закладу та батьки з неменшим запалом входили в образ чарівниці Зими, підступної  Баби Яги, чарівної Феї, щирого Діда Мороза. Всі отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність в іграх.  Як підсумок святкування Нового року в Дошкільному підрозділі організовано тематичну виставку  Зимові фантазії ”, в якій взяли участь діти та їх батьки. Батьки вихованців приємно вразили нас творчим підходом до справи. Оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік сприяло створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише малюкам, а й дорослим. А ще ми радіємо тому, що члени родин вихованців мали можливість зайнятися цікавою справою разом зі своїми дітьми, спільно попрацювати, а це для них найдорожчий новорічний подарунок.

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком!