Розпочато етап подання декларації

Дата: 02.01.2019 15:29

З   1 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подати декларацію. Головне управління ДФС у Запорізькій області звертає увагу державних службовців, що готуються заповнювати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання майнового характеру, а також громадян які збираються оформлювати житлову субсидію  та звертаються до контролюючих органів за відомостями про свої доходи.

З даного питання інформуємо, що наразі є можливість отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі - відомості про доходи) в ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ. Для цього слід скористатися сервісом ДФС України «Електронний кабінет».  Даний сервіс розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України. Також в мережі Інтернет зайти в «Електронний кабінет» можна за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua.