УВАГА! КОНКУРС "НОВОРІЧНЕ ДИВО - 2019"

Дата: 22.12.2018 15:12

З метою створення святкової атмосфери до новорічних свят  Великобілозерська сільська рада оголошує конкурс  «На найкраще прикрашення ялинок, вітрин та прилеглих територій  серед адмінбудівель, об’єктів торгівлі, підприємств та установ Великобілозерської громади до Нового 2019 року».

Конкурс проводиться з 22 грудня по 28 грудня 2018 р.

у таких номінаціях:

«Найкраща новорічна ялинка»

«Найкраще новорічне вікно»

«Найкраща новорічна вітрина»

Участь у конкурсі може взяти кожен, хто бажає , вимоги досить прості – естетичне оформлення, оригінальність дизайну, креативність, яскравість.

Переможців чекають подарунки.

Підсумки конкурсу будуть оголошені 29 грудня на офіційному сайті Великобілозерської сільської ради

Мешканці громади, підприємства, організації, які хочуть взяти участь у конкурсі, мають повідомити про свої наміри Великобілозерську сільську раду, направивши заявку(в довільній формі) або фото  на електронну адресу : belsrada@gmail.com