Святий Миколай в Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 5.

Дата: 21.12.2018 15:42

Йде Святий Миколай….

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.  Відбулося воно і в Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 5.

Школярі з нетерпінням чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.  За це в нагороду діти отримали смаколики, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.  Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не  сваритися.

З наступаючим Новим  роком та Різдвом Христовим,  шановні добродії, здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Ваших родинах - побажав Святий Миколай.