«Святий Миколай, до нас в гості завітай!»

Дата: 20.12.2018 08:59

Морозна нічка візерунки

На вікнах старанно пряде,

Йде Миколай, несе дарунки

І в кожну хату він зайде.

19 грудня Святий Миколай - покровитель всіх обездолених і бідних завітав у гості до дошкільного підрозділу Великобілозерського НВК № 1. Він щиро привітав дітвору, побажав, щоб здійснились всі їхні мрії та подарувавав кожному малюку солодкі подарунки.

Діти читали  вірші, співали пісні про Святого Миколая, були активними учасниками веселих розваг  та забав. Свято завершилось, але у малят, залишилось велике задоволення, безліч приємних та незабутніх вражень.

Вітаємо всіх з днем Святого Миколая. Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса! Кажуть, що в день Святого Миколая, у людей збуваються мрії. Від душі Вам цього побажаємо. Нехай світ буде наповнений прекрасним: щастям – безмежним, добротою. Нехай очі сяють світлом  ясним, у серці – мир, а на душі – спокій.