Виставка дідухів

Дата: 20.12.2018 08:31

Дідух –це солом’яний оберіг, це дух предків, дідів, символ доброго врожаю, добробуту, багатства, безсмертного предка, зачинателя роду, миру і злагоди в родині, достатку в домі, збереження традицій і звичаїв народу.

Виставка дідухів, яких з любовю та великою майстерністю виготовила

жителька нашого села, справжня майстриня   Омельченко Наталія Василівна, проходить у адміністративній будівлі Великобілозерської сільської ради. Двадцять вісім різноманітних дідухів створила майстриня для воїнів АТО.  У свої роботи вона вкладає всю свою душу і любов до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу. Наталія Василівна виготовляє не тільки дідухів, вона ще й гарний майстер зі створення витинанок – це  чудові композиції з квітів, мавки, лебеді, ікони, Новорічні теми та багато інших. Наталія Василівна ніколи не залишається осторонь подій нашої громади, завжди бере активну участь у всіх виставках, які проходять у селі: до Дня Незалежності України, «Таланти білозерської землі», «Хліб усьому голова», «Обереги України», «Великодні передзвони», «Великодній кошик», також була активною учасницею ІV Всеукраїнської виставки «Різдвяна казка» (м. Дніпро), обласної культурно-мистецької акції «Запорізькі обереги», нагороджена багатьма районними та обласними грамотами. Побажаємо цій чудовій майстрині великих творчих успіхів у такій важливій справі – продовження та відродження культурних традицій українського народу.