День Святого Миколая у Великобілозерській ЗОШ №3

Дата: 19.12.2018 12:40

19 грудня православні люди всього світу святкують День Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями, саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

У ніч з 18 на 19 грудня дітям під подушку або в черевички кладуть подарунки. Вважається, що їх отримують тільки слухняні діти, а неслухняним різки. Щоб отримати подарунок від святого Миколая, потрібно написати йому листа і виставити в заповітну ніч башмак на поріг або підвісити біля входу шкарпетку, куди Миколай покладе подарунок.

Учні Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №3 свої заповітні мрії висловили в листах до святого Миколая, а протягом року були слухняними,  тож і отримали смаколики.